We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Friday, 29 July 2011

July 26, 2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


26.jülijs/20110Sveicieni no Federācijas:

Ļoti rūpīgi tiek organizētas Atklāšanas procesa daudzās un dažādās tuvināšanas darbības, lai Atklāšana spētu norisināties ar iespējami minimāliem traucējumiem, kas varētu skart visus un jebkuru no jums. Fakts, ar kuru mēs vēlētos, lai jūs rēķinātos- kad pienāks šis laiks, jūsu dzīvēs daudz nekas tajā brīdī nemainīsies, piemērotas programmas jūsu dzīvēs ienāks pavisam pakāpeniski. Kad izklīdīs sākuma šoks, tad mēs vēlētos, lai jūs zinātu un saprastu, ka tālākie notikumi risināsies tikai un vienīgi dabīgu notikumu sērijā. Mēs esam pamanījuši to, ka jūsu cilvēciskā daba- raksturs, alkst pēc pazīstamā un tāpēc ir svarīgi, ka viss jau ierastais un pazīstamais paliek ar jums tuvākajā laikā pēc Atklāšanas notikuma un tādējādi maksimāls cilvēku skaits varēs integrēties un pieslēgties jaunajai uzskatu sistēmai. Pašlaik mēs strādājam ar vairākām valdībām, lai mierīgā veidā noorganizētu notikumus un šī informācija izplatītos plānotā un īstajā laikā.

Nākamo mēnešu laikā paši pieredzēsiet notikumu sēriju, kas skars ne tikai jūsu monetāro sistēmu (šī sistēma ir mūsu galvenās bažas, jo tā jums ir vispazīstamākā), bet nāks arī citi notikumi, kas saistīti ar drošību (vai arī ar viltus baidīšanu un nedrošību) un zinātnisko sasniegumu paziņojumiem, kas daudziem cilvēkiem liks vaicāt- kā gan var notikt tādi tehnoloģiskie lēcieni. Tā ir neatņemama Atklāšanas notikuma sastāvdaļa.

Daudz ir tādu, kuri patlaban jau brauc notikumu „vilciena” vagonā, bet agrāk bija raduši šo nepielūdzamo kustību uz priekšu stādināt. Jo vairāk cilvēku mostas, jo notiek nenovēršamais un neizbēgamais. Pastāv matemātiski izteikts procentuāls daudzums to atmodušos cilvēku, kuri agrāk bija iluminātu pakalpiņi un rokaspuiši, bet tagad šie indivīdi ir sapratuši savu lomu un raugās uz notiekošo no plašāka redzes leņķa.

Esiet savienojumā ar sirdi un turpiniet savu misiju- gan individuālo, gan kopējo. Šie patiešām ir visaizraujošākie laiki. Centieties pēc iespējas labāk tos iegaumēt, jo vēlāk bieži atskatīsieties atpakaļ, vēloties atdzīvināt tos laikus un momentus, kas aizveda jūs līdz Atklāšanas notikumam un viennozīmīgi bija iesākums tālākam paātrinājumam pretim Pacelšanai. Tam ir sava „Holivudas piegarša”.

Mēs turpināsim sevi parādīt jūsu debesīs aizvien biežāk un vairāk, un esam plānojuši vēl papildus satuvināšanās iespējas, turpinot pieradināt cilvēkus pie mūsu klātbūtnes. Tas ietvers sevī vēl vairāk „garām lidināšanos” faktu un labāku mūsu kuģu saskatāmību, lai nebūtu pamats šaubām. Tas viss plānots jau sen, sen atpakaļ un mūsu skatījumā virzās uz priekšu apmierinošā veidā. Laiks satuvina un mēs priecājamies par mūsu atkal apvienošanos. Mēs sagaidīsim jūs ar plaši atvērtām sirdīm un Mīlestībā, apbrīnā par jūsu lielisko elastību tik daudzo dzīves likstu aplenkumā.


Esiet mierā.Channeler: Wanderer of the Skyes


Tulkoja Māra Brante


 Translations
No comments:

Post a Comment