We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Sunday, 24 July 2011

July 22, 2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


22.jülijs/20110Sveicieni no Federācijas:

Laiks, kas paiet starp katriem neizmantotajiem Atklāšanas fakta iespēju logiem, ar katru brīdi saīsinās. Tāpat saīsinās arī tas laiks, kurā mēs spējam jums palīdzēt aprast ar Pacelšanos. Tuvojas kārtējais iespēju moments. Vai to izmantos jūsu līderi- tas atkarīgs tikai no viņiem pašiem. Tomēr, tie vairs nevar turpināt šķērdēt iespējas, kuras tiem devuši jūsu vidū strādājošie mūsu pārstāvji.

Mēs esam izpētījuši visu jūsu pasauli un varam teikt, ka tumsa kļūst arvien vārgāka; no visiem iespējamiem enerģiju avotiem jūsu pasaulē ieplūst aizvien vairāk Gaismas. Pēdējo nedēļu laikā mēs esam noteikuši tikai dažus gadījumus, kad pielietots ķīmiskais piesārņojums, laika pārmaiņu tehnoloģijas un citas iluminātu rīcībā esošās ierīces. Jūsu līderiem būtu jāizmanto šie momenti, lai attiecīgi rīkotos un izdarītu paziņojumu, un tad jūs varētu ieiet jaunā būtības stāvoklī.

Pasaule nevar mainīties vienas dienas laikā. Tas vienkārši būs sākums vai lūzuma punkts, tā būs apzināšanās par to, ka viss jūsu darbs un ticība Mīlestības misijai nav bijusi veltīga. Sākumā izmaiņas nebūs ļoti drastiskas, bet tas būs impulss tam, lai pēc paziņojuma veikšanas visos līmeņos varētu sākties tālākas un lielākas iespējas un pārmaiņas.

Mēs turpināsim koncentrēties uz visu, kas tuvina un ved jūs pretim Atklāšanai, mēs turpināsim sniegt zināšanas, kas saistītas ar cilvēces svarīgākajiem vēstures notikumiem, mēs turpināsim jūs informēt par visu, kas saistīts ar pacelšanos kopā ar Gaiju uz augstākiem eksistences līmeņiem. Tā kā pēdējā laikā Atklāšanas lietā salīdzinoši valdījis miers, varam teikt, ka patlaban atveras atkal jauns iespēju logs un tāpēc vēlamies jūs sagatavot kārtējai iespējamībai.

Mēs zinām par sagatavošanās cikla nogurdinājumu, sajūsmu, gaidām un mānīgumu, ko redzat pienākam un garām paslīdot. Tas ir neizbēgami. Viss atkarīgs no tā kā jūs raugāties uz laiku un kā to mērāt. Mēs laiku redzam kā nano- sekundi visā laika plūdumā salīdzinot ar to plūsmu, kas atvedusi līdz šai vietai un momentam. Jūs katru sekundi redzat kā stundas un dienas. Ilumināti jums iemācījuši gaidīt tūlītēju apstiprinājumu katrai lietai. Mēs saprotam jūsu sajūtas. Tāpat mēs saprotam un apbrīnojam jūsu ārkārtīgo elastīgumu, izejot cauri visiem cikliem, un jūsu ticību procesam. Mēs jūs cienām un godājam.

Mēs godājam jūs un jūsu darbu un esam gatavi īstajā brīdī palīdzēt. Turpiniet “spiest” uz Atklāšanas faktu, darbojoties Mīlestībā un sūtiet nolūka domas tiem līderiem, kuri spēj izdarīt attiecīgo paziņojumu; tāda rīcība arī aizvedīs jūs uz notikumu sākuma sliekšņa. Izbaudiet sevi šajā procesā un turpiniet sevi mīlēt bez kādiem nosacījumiem.Esiet mierā.Channeler: Wanderer of the Skyes


Tulkoja Māra Brante


 Translations
No comments:

Post a Comment