We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Friday, 15 July 2011

July 14, 2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


14.jülijs/20110Sveicieni no Federācijas:


Esam atkal klāt, lai apspriestu tālāko attīstību. Vispirms vēlamies teikt, ka jūtama ticības mazināšanās to cilvēku rindās, kuri jau ilgi ir darbojušies šajā jomā. Ticību zaudēt ir diezgan viegli un tas ir arī saprotams. Jums dažkārt ir ļoti grūti noteikt- kas ir patiesība un, kas nē; īpaši tiem, kuriem nav iespējas strādāt ar mums pa tiešo. Lietojiet savu sirdi, lai izvērtētu un noteiktu Patiesību, lai noteiktu- vai esam te un, vai tas, ko jau agrāk esam teikuši, beidzot pienāks. Tikai jūs paši spējat izvērtēt Patiesību par notiekošo. Tikai jūs paši varat izvēlēties turpināt ceļu. Neskatoties ne uz ko, mēs esam ar jums un šie pārmaiņu procesi notiks neatkarīgi.

Pavisam noteikti pēdējo dienu laikā pār jūsu pasauli plūst mierīgāka enerģija un skaitliski mazinājušies iluminātu graujošie mēģinājumi, tie kļuvuši arī retāki. Daudzi iluminātu līdzskrējēji pagriezušies Gaismas virzienā, vai nu tāpēc, ka patiesi izpratuši notiekošos procesus vai arī tāpēc, ka sajutuši un atzinuši pelnītā soda tuvošanos. Šī attieksme līdzinās nacistu pēdējām dienām pēc Otrā pasaules kara, kad tie saprata, ka nāksies atbildēt par izdarītajām zvērībām. Tāda pati gaisotne šobrīd valda arī starp iluminātu līdzskrējējiem un aizvien vairāki un vairāki atsakās izpildīt pavēles, cerot uz kādu žēlastību, kad pienāks neizbēgamais izvērtēšanas laiks.

Šobrīd jūsu planēta burtiski no visām pusēm ir ieskauta gaisa kuģos, kas ieradušies no visa visuma, jo būtnes no citām planētām cenšas ieņemt labākās vietas galaktikas vislielākā šova vērošanā. Jūsu pasaule ilgu laiku tikusi uzskatīta par vienu no smalkākajām garīgajām skolām visumā un iestāties jūsu Universitātē ir liels gods. Patlaban atrodaties kraujas malā- un vienlaikus arī skolas absolvēšanas brīdī, jūs esat tās centrālās būtnes uz kuru izlaiduma ceremoniju ieradušās jūsu ģimenes no visām visuma daļām.

Ziniet vienu- ja drīzumā jūsu līderi nenāks klajā ar Atklāšanas paziņojumu, tad to viņu vārdā darīsim mēs, jo ar katru dienu jūs aizvien vairāk un vairāk aklimatizējaties ar jaunajiem uzskatiem un pārmaiņām, kas vajadzīgas Pacelšanās norisei. Jums tiks pateikta Patiesība un to redzēsiet paši. Jūsu darbs kā Gaismas darbiniekiem būs izplatīt šo ziņu pēc iespējas plašāk, lai visi uzzinātu Patiesību un kliedētu bailes, kas neizbēgami paceļas no neziņas par mūsu esamību.
Kopējā laika plūdumā, kādu to pazīstat jūs, tas ir pavisam īss laika sprīdis, un tad sāksies process. Turpiniet glabāt ticību mums, tāpat kā mēs ticam jums. Turpiniet veltīt sevi Gaismai, Mīlestībai un viens otram. Jūs patiesībā esat varenas un spēcīgas garīgas būtnes.


Esiet mierā.Channeler: Wanderer of the Skyes
Tulkoja Māra Brante


 Translations

No comments:

Post a Comment