We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Wednesday, 8 June 2011

8.jūnijs/2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Ceļotājiem (Klejotājiem)
8.jünis/2011Sveicieni no Federācijas:

Šodien runājam par notikumu tuvumu, kas tūlīt pat sāks savu gaitu uz jūsu planētas. Ja vien jūs redzētu, cik daudzas civilizācijas ir atsūtījušas savus pārstāvjus, tie riņķo ap jūsu planētu; un tad paši pārliecinātos par to, kā pietuvinājušies gaidītie notikumi. Ikviens vēlas būt aculiecinieks visunikālākajiem notikumiem, kad tādai civilizācijai kā jūsējai, tiek pasniegts ielūgums kļūt par Kosmiskajiem Pilsoņiem. Šis aizsākums novedīs līdz Debesbraukšanai.

Ilumināti apšauba Atklāšanas iespējamību, jo garām pagājuši jau vairāki agrāk nospraustie datumi, kad atklātībā vajadzēja parādīties sen slēptai informācijai, un tie redzējuši mūsu vēstījumus, kas nav nesuši rezultātus un īstenojušies. Tie nevēlas būt pirmie, kas „šķērsos līniju” Atklāšanas virzienā daudzu iemeslu dēļ, visi gan tie ir ļoti patmīlīgi. Ilumināti patiesībā nav pārliecināti par to, ka tos varētu sagaidīt žēlastība, ja tie vienkārši šobrīd mainītu savu attieksmi un sāktu sadarboties un palīdzētu tuvināt atklātību. Mēs esam te, lai no jauna spēcinātu mūsu agrākos vēstījumus, kas jau tika pa tiešo sūtīti iluminātu pārstāvjiem- ja vien jūs (ilumināti) pacenstos tuvināt atklāšanu, tad saņemtu ievērojamu žēlastību brīdī, kad nonāksiet pasaules tiesas priekšā, lai sastaptos ar taisnīgumu. Mums nav ne mazāko vēlmju kavēties un ņemties ar vainām un sodiem. Ikviens pelnījis vienādas iespējas Pacelties. Jūsu rīcībai, pat tik novēlotai, būs efekts nosodījuma mīkstināšanā. Ticiet, tā tas ir, šis ceļš ved jūs pretim atpestīšanai un atbrīvošanai.

Pēdējo mēnešu un gadu laikā daudzi cilvēki pavisam reāli ir sajutuši laika paātrināšanos. Viss šķiet paātrināmies un virzās aizvien pieaugošā ātrumā. Tomēr, patlaban, novērojams savdabīgs palēninājums- esam sasnieguši fināla pakāpi pirms visaptverošas Atklāšanas. Tas līdzinās laika palēninājumam avārijas brīdī. Šobrīd pārejat no pirms- Atklāšanas perioda uz Atklāšanas posmu, no vistumšākā nakts brīža ieejat rītausmā, šis fenomens manifestējas kā dabisks jūsu realitātes produkts. Saprotiet to kāds tas ir.
Pavisam drīz mēs tiksim pamanīti un pavisam drīz jūs kļūsiet par Kosmiskajiem Pilsoņiem. Mūsu draugi, esiet sveicināti mājās. Esam pagodināti, ka esam spējuši nonākt līdz šai vietai. Vienmēr esiet optimistiski un jūsu realitāte aplocīsies ap jums tāpat kā mūsu enerģētiskie lauki apliecas ap mūsu kuģiem. Mēs sūtam jums mūsu Mīlestību kā atbildi jūsu centieniem un pūlēm.

Esiet mierā.


Channeler: Wanderer of the Skyes


Tulkoja Māra Brante

No comments:

Post a Comment