We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Tuesday, 7 June 2011

5.jūnijs/2011Galaktiskā Federācija caur Debesu Ceļotājiem (Klejotājiem)
5.jünis/2011Sveicieni no Federācijas:


Ir pagrūti saglabāt ticību par Debesbraukšanu, kad visapkārt norisinās tik daudzi dažādi notikumi. Mēs pateicamies par pūlēm un centieniem, un līksmojam ikreiz, kad atkal kāds cilvēks atmostas, kaut vai vismazākajā mērā. Jebkura jauna atmoda mūs piepilda ar lielu prieku un satuvina mūs; mūsu attiecības kļūs tādas pašas kā jums ar jūsu kaimiņiem, kad satiekaties jaukā pēcpusdienā. Mēs jau sen ar nepacietību gaidām šo tikšanos. Jūs domājat, ka esat vienīgie, kuri gūst labumu no šādām kaimiņu sarunām, bet mēs sakām, ka tās sniedz labumu un ieguvumu abām pusēm, jo jūs varat daudz izdarīt tāpēc vien, ka atrodaties fiziskā stāvoklī. Mēs izjūtam bijību pret jūsu dabisko spēku un varu, kaut arī daudziem pagaidām tas ir nezināms, vai pareizāk sakot, pamazām jūs sākat to apjēgt, un jums piemīt neiegrožots dabisks garīguma spēks. Visā galaktikā nav citu tādu būtņu, kuras tiek tā cienītas un godātas, neskatoties uz jūsu tieksmi karot un pašiem sevi iznīcināt. Mēs zinām, ka šīs īpašības nav jūsu patiesais stāvoklis, un tad, kad reiz notiks Atklāšana un pienāks iluminātu pēdējās dienas, kad tie vairs nevarēs diktēt- kā jums būtu jādzīvo, jūs visi kā viens celsieties mieram, mīlestībai un visam labajam gan personīgā jomā, gan cilvēcei kā veselumam.

Mēs atkārtojam, šomēnes notiks kāds ļoti ietekmīgs notikums, tas atvērs noslēpumu atklāšanas slūžas. Grūti pateikt tieši no kuras vietas sāksies Atkāšana , bet „plaisas dambī” ir kļuvušas tik lielas, ka citu iespēju nemaz nav. Iluminātiem būs grūti „aizkorķēt” visus plīsumus un sūces, arī jūsu kolektīvā griba stumj un paātrina notikumu gaitu.


Viss pietuvinās Atklāšanas notikumam. Lielās korporācijas ir iluminātu pēdējie bastioni un pat tagad jau ir redzamas plaisas to pamatakmeņos. Vērojama aizvien lielāka tendence darboties kooperatīvā sadarbībā, nevis sacensību gaisotnē.

Šis ir tas vistumšākais brīdis pirms rītausmas, viens otrs var izsamist, jo neko nezinot par lietas patiesajiem apstākļiem, skats uz dzīvi varētu likties arī tumšs, drūms un bezcerīgs. Bet tā tas it nemaz nav. Tieši pretēji, faktiski, šis, kā mēs to te redzam, ir visaizraujošākais laiks. Jūs esat tur. Jūs paši izvēlējaties atrasties tur, kur tagad esat šajā momentā jau ilgi pirms savas piedzimšanas. Priecājieties par savu izvēli. Šis ir visaizraujošākais laiks. Mēs savā pusē stāvam gatavībā jums palīdzēt. Esiet gatavi arī jūs savā pusē, lai palīdzētu viens otram. Mēs jūs apbrīnojam un esam gatavi bez mazākās šaubīšanās jūs aizsargāt.


Esiet mierā.


Channeler: Wanderer of the Skyes

“Extraordinary claims require extraordinary proof."


“The Secret NASA Transmissions: The Smoking Gun is really quite impressive for what is basically a low-budget video. Much of the footage consists of NASA's own video feed from various space flights, being transmitted back to earth in real time. The very impressive space anomalies were recorded by Martyn Stubbs, a cable access company manager in Vancouver.

Astronauts talk in code. Ice particles that NASA seems to insist on, all of the sudden speed up and slow down. While other anomalies make turns appear and dissapear at an incredible speed. There are sightings are filmed from shuttle missions but several videos are taken by Russian cosmonauts from the Russian Space Agency's MIR, as well.

"The truth is out there" and the Nasa footage brings it straight to your screen.


Tulkoja Māra Brante

No comments:

Post a Comment