We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Saturday, 18 June 2011

15.jūnijs/2011

Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


15.jūnijs/2011Sveicieni no Federācijas:


Šie ir patiesi aizraujoši laiki. Tik daudz kas notiek tieši šobrīd un tas viss ir daļa no Atklāšanas procesa. Tas ir sācies. Mēs esam pārsteigti par iluminātu reakciju- viņi saprot, ka patiešām kaut kas notiek un panikā nezina, kura poga spiežama pirmā. Tie izmisumā cenšas izskaitļot- kā noslēpt savu padarīto, apslēpt izdarītos noziegumus, patlaban neredzot savu vietu pasaulē, ko mēs saucam par Pēc-Atklāšanas pasauli. Tie nespēj iedomāties Pēc-Atklāšanas pasauli. Bet mūs ne pārāk uztrauc viņu likstas. Mēs vienkārši zinām, ka tā ir un varam teikt, ka jebkura iluminātu rīcība nu jau ir kļuvusi neauglīga. Labāk būtu vienkārši ienākt Gaismā un pieņemt to, atdot sevi Mīlestībai un tā atrast tālāko ceļu.


Lai pienāktu īstais Atklāšanas brīdis, vēl jānotiek dažām svarīgām lietām. Mēs no savas puses jau ļoti skaidri redzam šo Atklāšanas brīdi. Bet nevaram pateikt- no kuras puses jūs varētu sagaidīt pirmo brīvības „signālu”. Tikai ziniet un ielāgojiet, ka mēs esam ar jums un visu vērojam, pēc iespējas sniedzot savu palīdzību.


Papildus visiem tiem pasākumiem, kas saistīti ar Atklāšanas lavīnas sākšanos, mēs esam gatavi sākt arī taisnības atjaunošanu. Lai arī ilumināti tuvākajā laikā vēl netaisās pazust, vienalga, varam teikt, ka mūsu tehnoloģijas palīdzēs tos atrast un atjaunot taisnību.


Pēc Atklāšanas jūs brīvi uzsāksiet ceļošanu pa visu pasauli. Tā būs masveida kustība. Ikvienam būs iespējas pārvietoties un iepazīt ne tikai savu planētu, bet arī citas Galaktiskās Ģimenes. Un tad arī sapratīsiet, ka nemaz neesat tik savādāki kā citi, ka visi esat vienādi. Jums visiem ir vienādi nākotnes sapņi, tādas pat vēlmes un mērķi un jums ir daudz kopīgu domu un ideju, jūs labprāt pavadīsiet laiku kopā ar citiem Galaktiskās Ģimenes locekļiem. Šīs ir tikai dažas jūsu nākotnes pasaules nianses.


Dzīvojiet tīrā Priekā, ļaujieties brīvības tuvošanās priekšnojautām, un dalieties Mīlestībā ar visiem līdzcilvēkiem.Esiet mierā.

Channeler: Wanderer of the SkyesTulkoja Māra Brante
 Translations

No comments:

Post a Comment