We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Thursday, 3 November 2011

October 25, 201125.october/2011Sveicieni no Federācijas:

 

Mēs atgriežamies pie jums ar pēdējām ziņām šajās finālajās dienās pirms Atklāšanas. Uz visas jūsu planētas ir redzamas lielas kustības visos Debesbraukšanas aspektos. Arvien vairāk un vairāk cilvēku mostas. Daži vēl joprojām ir nedaudz miegaini un redz tikai patiesā sākumu. Citi, nokratot no sevis pēdējos miega pārpalikumus, daudz skaidrāk redz, kas notiek viņu dzīvēs, zem spēku kontroles, kas ātri vien padodas Gaismai. Debesbraukšana paceļ jūs uz neidomājami augstām virsotnēm un beidzot jūs kļūsiet par varenām un spēcīgām būtnēm, par kurām jums arī bija jābūt.

Ievērojiet, kā jūsu domas nupat pārgāja no šaubām par mūsu eksistenci uz koncentrāciju par šīs kustības daudzajiem aspektiem, kas īstenojas un par kuriem mēs jūs informējām visu šo daudzo gadu garumā. Tā ir zīme tam, ka šaubas vairs nevar pastāvēt. Jums ir ļoti maz laika, lai novērtētu visu varenību, kas patlaban notiek uz visas planētas. Jūs ķērāties pie grūta uzdevuma un mēs lepojamies ar jūsu pūliņiem pabeigt to līdz galam.

To nedaudzo faktu dēļ, kas dotajā momentā tiek gatavoti masu mēdiju informācijas līdzekļos un valdības kanālos, jūsu darbs un šie vēstījumi drīz vien nonāks lielākas auditorijas priekšā, nekā jūs to spējāt iedomāties patreizējā spēles etapā. Tas apgādās lielāku pieplūdi uz tām vietām, kas veicina izpratni par šiem ziņojumiem un virzību uz Debesbraukšanu. Tas ietver sevī obligātu insaideru apmācību, izmantojot materiālus internetā no šīm mājaslapām. Esiet gatavi tam.

Tā kā mēs nenorādām ne uz vienu Atklāšanas vai Debesbraukšanas datumu, jebkurš datums, kuru jūs izvēlēsieties, būs atbilstošs attiecībā uz jūsu nodomiem īstenot to realitātē. Mēs stāvam gatavībā iet tālāk Atklāšanā, atbilstībā ar plāniem, kurus mēs jau sen izstrādājām.

Nākamo nedēļu laikā, jūs būsiet pārsteigti ar mūsu kuģu daudzumu, kas parādīsies jūsu debesīs. Kuģu daudzveidība, viņu izmēri un ārējais izskats, pakāpeniski kļūs arvien acīmredzamāki. Tas tāpat arī kļūs par skaidru zīmi tam, ka tas, par ko mēs jums sakām, drīzumā arī īstenosies. Mēs paātrinām Atklāšanas procesa gaitu, jo mums tas ir jādara, šobrīd tā ir galvenā vajadzība un mums nav nekādas citas alternatīvas. Mēs ļoti priecājamies jūsu protestēšanas un demonstrācijas progresā, kas radīja ideju par īstām parmaiņām starp jums. Un tagad, kad mēs pārliecinājāmies, ka tās attīstās pašas par sevi, mēs saņēmām atļauju rīkoties ar mūsu pašu plāniem.

Turpmāko nedēļu laikā gaidiet ko vairāk un jūs nebūsiet vīlušies. Atklāšana ir jau uz jūsu sliekšņa. Kad tā pieklauvēs jūsu durvīs, laipni sveiciniet to ar atvērtām rokām, jo tā patiesi atnesīs jaunu paradigm jūsu dzīvē. Drīz vien jūs dzirdēsiet atklāsmes no jūsu iekšējās Zemes Būtnēm, kas nāks pie jums ar pierādījumiem, par jūsu zaudētajām saiknēm ar tām. Tas var notikt visneiedomajamākajos veidos, tāpēc uzmanīgi sekojiet notikumu gaitai. Esiet atvērti dēļ jūsu priekšā esošajām iespējām un jūs atradīsiet šīs turpmākās dienas par patiesi aizraujošām un noderīgām. 
Esiet mierā.Channeler: Wanderer of the SkyesTulkoja:Arturs


 Translationshttp://www.thrivemovement.com/images/728x90.jpg

No comments:

Post a Comment