We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Tuesday, 25 October 2011

October 14, 2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


14.october/2011Sveicieni no Federācijas:

 

Mēs atkal nākam, lai aizpildītu informācijas tukšumus, kuru jūs saņemat pēdējās dienās. Jūsu pasaulē notiek arvien vairāk un vairāk notikumu un tas kam jūs gatavojāties, ļoti strauji paātrinās. Tā tas arī bija ieplānots. Šobrīd jūs atrodaties to izmaiņu sākumā, par kurām tik ilgi tika runāts. Ja viss šķiet juceklīgs, tad tā tam arī ir jābūt.

Kādu laiku Illuminati mēģināja uzzināt, ko mēs gatavojamies paveikt un kādi ir mūsu plāni attiecībā uz cilvēces nākotni. Viņi centās izdabūt šo informāciju ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Viņi centās skanēt tos, ar kuriem mēs ļoti ilgu laiku kontaktējāmies, viņi mēģināja notriekt mūsu kuģi, ne tikai tehnoloģiju piekļuves dēļ, bet arī dēļ iespējas iegūt piekļuvi pie Federācijas locekļa, cerībā izdabūt informāciju no šīs būtnes, viņi tāpat izmantoja kareivjus ar psihiskām spējam, lai mūs telepātiski noklausītos tajā laikā, kad strādājām visas pasaules orbītā un dažās mūsu bāzēs. Bet viņi nerēķinājās ar to, ka mūsu tehnoloģijas spēj uzķert tādu distanciālo informācijas saņemšanu un pēc vēlmes nobloķēt to. Viņi izmēģināja vairākas iespējas, bet visas bez panākumiem.

Mūsu “datuma” gadadiena, kuru mēs jums minējām pirms trīs gadiem, tikko kā ir pagājusi. Šis datums tika nosaukts pēc vairākiem iemelsiem. Kaut arī mēs vēlējāmies nosvinēt šo datumu, mēs zinājām, ka Illumināti uzmanīgi sekos tam, tāpēc mēs vērojām ko viņi iesāks un kādēļ. Pagaidām mēs nevaram pastāstīt par to sīkāk. Tagad mēs varam paredzēt visus iespējamos Illuminātu gājienus, ņemot vērā viņu ierobežoto jaudu.

Gaismas Darbinieki visa pasaulē ar nepacietību gaida kādu ārēju zīmi, ka plāni norit veiksmīgi. Mēs prasām jums apskatīties sev apkārt, jo viss ko jūs redzat ir daļa no plāna un tā ir uzkrītoša zīme. Pazemes bāzu iznīcināšana, vairāku cilvēku virzība visā pasaulē, kas apvienojās protestējot pret netaisnību, masu mēdiju pārdomas par šiem notikumiem, elites reakcija un daudzi citi fakti vedina uz apdomāšanu. Turpiniet fokusēties uz Atklāšanu pozitīvā un izlēmīgā veidā un tas notiks.

Drīzumā notiks vēl viena “Gaijas” enerģijas plūsmas korekcija, kas ļaus pārvirzīt vairāk enerģijas viņas labklājībai. Jūs nespēsiet ignorēt viņas ietekmi, bet tas būs cilvēku radīts notikmus, tāpēc nav ne mazākā iemesla baidīties vai krist panikā. Paralēli tam, uzmanīgi sekojiet notikumu gaitai savos masu mēdijos, tādai kā vairāku NLO liecībām visā pasaulē. Pastāv daži izkropļojumi, kā šie jaunumi jums tiek pasniegti. Tas aizskars to, kā tiks apspriesti daudz svarīgāki jautājumi tuvākā nākotnē, un galu gala kļūs par bāku šo jautājumu mainīšanai.

Šajās pēdējās dienās, kas ved pie kardinālām izmaiņām jūsu pasaulē, mēs vienmēr domājam par jums. Mēs lepojamies būt par jūsu brāļiem un sūtam jums savu mīlestību.


 
Esiet mierā.

Channeler: Wanderer of the SkyesTulkoja:Arturs


 Translationshttp://www.thrivemovement.com/images/728x90.jpg

No comments:

Post a Comment