We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Saturday, 18 February 2012

18.02.2012


Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


Feb 18, 2012


Sveicieni no Federācijas::

Šodien mēs runāsim par paātrinājumiem kas notiek katrā jūsu realitātes līmenī. Tas nav laika"paātrinājums"notiekam , kam jūs varētu ticēt.
Dažreiz tas ir tikai jūsu priekštatu veids, ,un nevis "realitāte" no laika paša kā tāda. Drīzāk, mēs runājam par paātrināšanos kas ir zem pamatārealitātes jūsu pasaulē.

Lieli trokšņi tiek sadzirdēti jūsu debesīs. Tie ir reāli, un tie notiek, un tie ir daļa no šī paātrinājuma procesa. Tas kļūst pavisam skaidrs tiem kas pie varas, ka viss ko viņi ir redzējuši ar šī laika tehnoloģijām kļūst par realitāti ap tiem. Šie trokšņi ir cits līmenis pretī procesa sasniegumiem, kas nesīs izmaiņas kuras esat ilgi gaidījuši. Bet šīs izmaiņas nenāks lielos lēcienos. Tie būs pakāpeniski, bet nenoliedzami.

Paātrinājums arī ietekmēs veidu kā komunikācijas tiek sniegtas visos jūsu realitātes līmeņos. Jums būs aizvien vairāk un vairāk sajūta ka nepieciešams mazāk un mazāk runai piešķirt nozīmi. Jūsu tehnoloģijās, kuras palīdz jums komunicēt arī notiek pārmaiņas pašās. Vēl viens "Jaunatklājums"tehnoloģijā tiks paziņots tuvākajā laikā, kas ietekmēs veidu, kā radio viļņi tiek komunicēti visā pasaulē.

Domu radīšanu fiziskajā realitātē arī ir ietekmējusi ''paātrināšanās''Laiks starp domu formu izveidei un tās attēlošanu trešajā dimensijas realitātē ir kļuvis īsāks, piemēram, ka jūs tagad varēsiet paust šos nodomus daudz efektīvākā mērogā. Šie ir daži no augstākās dimensijas eksistences labumiem, kas nāk uz jūsu pusi.

Un par cik šīs izmaiņas turās jūsu realitātē un jūsu kolektīva prāts kļūst pieskaņots tām kā "dabisks" un "ikdienišķs" notikums, mēs arī varam sākt procesu mūsu atklāšanai. Daudzām lietām jāspēlē sava loma lai tas īstenotos. Mēs gatavojam sevi pretī nākamajam posmam uz plānoto stratēģiju par mūsu izpaušanu sabiedrībai. Tas nozīmē daudz vairāk lietām nekā var izskaidrot šeit. Tomēr, jūs varat sagaidīt vairāk personiskāku pieeju mūsu eksistencei, nekā esat pieradiši pie tās pagātnē.Pārējais virzīsies pats.

Gaidiet nozīmīgus paziņojumus finanšu tirgos, kas vispirms var šķist ka tam nav nekāda saistība ar to kam esat sekojuši. Tas galu galā izrādīsies ievada sauciens, kas sāks pirmo no daudzajām pārmaiņām galvenajās jomās jūsu realitātē,un tā būs norma nākamajos mēnešos.

Glabājiet vienmēr savu sirdi un savu mīlestību priekšgalā. Dāvājiet tās un tās atgriezīsies, lai barotu jūs un sargātu jūs visos šajos izmēģinājuma laikos. Mēs paliekam vienmēr pienākumā par jums visiem un jūsu spējām. Mēs esam domas atālumā no jums.

Esiet mierā.


Channeler: Wanderer of the Sky

Tulkoja: Maris

No comments:

Post a Comment