We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Friday, 23 September 2011

September 18, 2011
Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


18.september/2011Sveicieni no Federācijas:

 

Patlaban mēs jums nododam mūsu preambulu varenajā cilvēces vēstures notikumā. Jums ir jāiziet cauri tām pārmaiņām, par kurām tik ilgi bija apspriests un kurām mēs patiešām bijām ilgi gatavojušies. Dažos šīs sagatavošanās pazudīs brīžos pēc Atklāšanas, par cik notikumi un aktivitātes kā viesuļi atraisās uz jūsu planētas. Tomēr citiem šīs sagatavošanās kalpos par labu. Neatkarīgi no tā, kādā pakāpē jūs sevi redzat sagatavojušamies, dienu no dienas, vai nedēļu pēc nedēļas, sekojot Atklāšanai, atcerieties vienmēr palīdzēt viens otram ar savām vislabākajām dotībām.


 

Mēs jums pastāvīgi teicām, ka Atklāšana ir kā sākuma notikums cilvēku sugas tālākai virzībai galaktiskajā pilsonībā un visbeidzot jūsu Debesbraukšanā. Šīs pārmaiņas apziņā ir varens notikums, kas bija manāms kosmosā jau ļoti ilgu laiku ar lielu aizrautīgumu.
 


Nebūs lielāka paziņojuma kā tas, kad drīzumā atraisīsies plāni par naudas sistēmas pārstrukturizēšanu jūsu globālajā ekonomikas sistēmā un valdībā. Tas būs kā nenozīmīgs un kārtējais biznesa darīšanas veids. Tas būs jūsu mēdiju vadīts, kā kārtējais veids, lai tiktu galā ar ekonomisko krīzi jūsu pasaulē un daudziem paies garām nemanāma, kā patiesi pasauli pārveidojošs notikums. Tāda ir plāna daļa. Lai radītu daudz lielāku apvērsumu to prātos (no tā, kas patiesi nāks kā mūsu paziņošanas rezultāts jums), būs daudz kas jāiztur. Mēs drīzāk redzam pieeju šīm sētas durvīm, lai īstenotu šīs pārmaiņas kā daudz efektīvākas un lietderīgākas. 


 

Ļoti tuvu, pie šo pārmaiņu pašiem papēžiem, no kurām dažas jau ir sākušās, būs daudz formālu paziņojumu par atklāšanu. Tā kā mēs par to runājām jau iepriekš, izmaiņas, kas notiks līdz ar atklāšanas rezultātu, dažiem, ja ne lielākai daļai no jums, būs milzīgas un ļoti nozīmīgas. Oficiālam paziņojumam ir jau sākusies sagatavošanās vieta, datums un laiks, kā arī tas, kā to īstenot un padarīt neapšmulētu no masu mediju redzes viedokļa, kad tie pieķeras ikvienam sīkumiņam. Daudzu iemeslu dēļ, tas bija notikums, kura plānošanai tika atvēlēta pēdējā minūte. Patlaban tā tiek apspriesta un tiks īstenota tajā laika sprīdī, par kuru apspriežas jūsu līderi.


 

Mēs jums atkal prasām, lai jūsu darbības paliek mierīgas un mērķtiecīgas. Jūs esat kā Gaismas bākugunis pasaulei. Jūsu darbības un uzvešanās diktēs to, kā uz to reaģēs pārējie. Jūsu mierīguma atkārtots apliecinājums par lietu patieso būtību ies tālu ceļu, ļaujot visiem citiem būt pie veselā saprāta prātīgas atrašanās, kas ir nepieciešama, lai izprastu un asimilētu visu informāciju, kas sekos kā ķēdes reakcija tiklīdz paziņojums tiks darīts. Pēc tā mēs nāksim pie jums ar atvērtām sirdīm un rokām, ar Mīlestību un atkalapvienošanās uzbudinājumu. 


 

Līdz tam laikam palieciet atvērti pozitīvām enerģijām, kas patlaban apskauj jūsu planētu kā lietusgāzes. Tās ir šeit jūsu labumam, jūtat jūs to vai nē. Palieciet uzticīgi jūsu aicinājumiem un savām iekšējām sajūtām par to kas jūs esat un kas jums ir jāpaveic. Šīs domas jūsos apstiprināsies ļoti reālā un ievērojamā veidā.

 
Esiet mierā.Channeler: Wanderer of the Skyes


Tulkoja:Arturs


 Translationshttp://www.thrivemovement.com/images/728x90.jpg

No comments:

Post a Comment