We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects
Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


SaLuSa 4-3-2011

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Wednesday, 14 March 2012

14:03:2012


Galaktiskā Federācija caur Debesu Klejotāju


Galaktiskā Federācija caur debesu klejotāju. 14:03:2012


Sveicieni no Federācijas::

Ko vēl var piebilst par visu, kas šobrīd norit uz jūsu planētas. Mēs esam teikuši Jums par šiem pretīmnākošajiem notikumiem un ka tie nāks ātri un secīgi. Jūs tikai tagad sākat saskatīt domino efektu par visu, kas notiks.

Drīzumā daudzu tautu līderi tiksies slepeni lai apspriestu vēlreiz tēmu par citplanētiešu izpaušanu, kas ir bijusi nolikta plauktā nesenā pagātnē lai pievērstos citiem jautājumiem un notikumiem, kas vairāk domāti priekš šiem individuāļiem un viņu nacionālajām interesēm.

Tagad, tomēr,ārpasaules dzīvības izpaušana atkal ir nolikta "pirmajā plānā", un tiks apspriesta daudz agresīvāk, starp šiem dalībniekiem. Mēs tomēr neuzskatām, ka viņu rīcība sasniegs jebkādas izmaiņas, jo kā mēs esam redzējuši viņus"kavējas ar savu rīcību"jau pagātnē. Vairāki jautājumi kas attiecas uz šo ir nesuši tos vēlreiz izlikt galdā.

Viens no šiem jautājumiem ir atklājumi anomālijām iekšā un apkārt saulei, ko nevar izskaidrot jūsu zinātnieki. Tiek uzskatīts varas hallēs, ka tā ir tieša zīme no Federācijas iejaukšanās pasaulīgajās lietās par tiešāku pamatu ,lai tēma atkal priekšgalā.